Slide background

GOSPODARKA ODPADAMI

RECYKLING

TRANSPORT

odpady.boleslawiec.pl

GreenTech

Slide background

O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Wspólnie zadbajmy

img

Gospodarka Odpadami

Firma GreenTech specjalizuje się w odbiorach odpadów opakowaniowych (folia, tektura, palety drewniane), odpadów tekstylnych, odpadów z tworzyw sztucznych, złomu stalowego i metali kolorowych oraz baterii i akumulatorów ołowiowych. Diałamy na terenie miast Legnica i Bolesławiec oraz okolic

img

Recykling

Kompleksowa obsługa oraz doradztwo ekologiczne w zakresie:

  1. reprezentowanie zakładu przed organami ochrony środowiska
  2. nadzór ważności decyzji administracyjnych
  3. informowanie o obowiązkach wynikających z nowych uregulowań prawnych
  4. pomoc w wypełnianiu wszelkich obowiązków ustawowych z zakresu ochrony środowiska.
Sprawdź
img

Transport

W ramach swojej działalności firma GreenTech prowadzi wynajem kontenerów hakowych o pojemności 34 m3 wraz z ich obsługą logistyczną. Usługa ta doskonale się sprawdza w transporcie komponentów do produkcji między oddziałami firmy lub firmami kooperującymi. Wykorzystywana jest do transportu komponentów, półproduktów, materiałów sypkich, granulatów, materiałów objętościowych.

Krótko o Green Tech

Firma GREENTECH powstała w 2007 roku zajmuje się transportem, zbieraniem i zagospodarowaniem odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Firma posiada ugruntowaną pozycję rynkową oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Spełniamy najwyższe standardy w zakresie zagospodarowanie i transportu odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty i licencje transportowe. Każdy transport jest sprawdzany i zabezpieczony przed odbiorem. Na odebrane Odpady wystawiamy Karty Przekazania Odpadu właściwe co do ilości i rodzaju odbieranych odpadów. Nasze pojazdy są wyposażone w system GPS co pozwala na szybką ich lokalizację i kontrolę w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji naszych klientów firma GREENTECH udostępnia kontenery 34 m3, kosze paletowe typu EURO oraz inne opakowania zbiorcze w zależności od potrzeb. Do grona naszych klientów należą firmy produkcyjne, handlowe oraz usługowe.

Firma GREENTECH dołoży wszelkich starań w budowie pozytywnych relacji i korzystnych warunków współpracy z naszymi kontrahentami.