Recykling

Specjalistyczny recykling odpadów na terenie Bolesławca oraz Legnicy to kompleksowa usługa polegająca na odbiorze, przetworzeniu odpadków, a także doradztwie w zakresie:

  • nadzorowania ważności decyzji organów administracyjnych,
  • reprezentacji firmy przed instytucjami państwowymi,
  • bieżącego informowania o nowych regulacjach prawnych dot. ochrony środowiska,
  • profesjonalnego wsparcia w wypełnianiu obowiązków ustawowych związanych z gospodarką śmieciową.

Zawsze dążymy do tego, by w 100 procentach wykorzystać ponownie przekazane nam odpady zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz ekologią. Zajmujemy się recyklingiem materiałów takich jak papiery, kartony oraz plastik i metale, z których wykonywane są opakowania na żywność i napoje czy akumulatory samochodowe.

Nasze usługi kierujemy do klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Obsługujemy także duże zakłady przemysłowe, które generują znaczne ilości śmieci poprodukcyjnych, które można przekształcić w nowe przedmioty użytkowe w procesie recyklizacji.

Profesjonalny recykling – Legnica i Bolesławiec

Przedsiębiorstwo GreenTech zajmuje się profesjonalnym recyklingiem odpadków na obszarze Legnicy oraz Bolesławca. Jesteśmy w stanie przewieźć i poddać recyrkulacji poprzemysłowe odpady wielkogabarytowe w dużej ilości, gdyż dysponujemy specjalistycznym zapleczem maszynowym o wysokiej wydajności produkcyjnej. Nasz zakład jest wyposażony także w systemy dozowania grawimetrycznego oraz urządzenia pozwalające na modyfikację właściwości tworzyw wtórnych – metali, szkła oraz plastików termoplastycznych.

Od 2007 roku świadczymy profesjonalne usługi wykonawcze oraz doradcze w zakresie ponownego wykorzystania odpadków poprodukcyjnych. Jesteśmy w stanie nadzorować ważność wydanych już decyzji w zakresie gospodarki odpadami, a także reprezentować inne firmy przed urzędami oraz organami władzy państwowej. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany regulacji prawnych dotyczących ochrony środowiska. Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty profesjonalnego recyklingu na terenie Bolesławca oraz Legnicy!

recykling