Transport

Nasza firma oferuje kompleksowy transport odpadów na terenie Bolesławca oraz Legnicy. Prowadzimy również usługi wynajmu kontenerów hakowych do pojemności 34 m3 wraz ze specjalistyczną obsługą logistyczną. Nasza flota pojazdów pozwala na bezpieczny przewóz wszelkiego rodzaju odpadków, komponentów i półproduktów, a także materiałów sypkich, objętościowych oraz granulatów. Zawsze dopasowujemy się do indywidualnych wymagań klienta, zapewniając optymalne rozwiązania transportowe dostosowane do danego towaru.

Gwarantujemy terminowe i sprawne odbiory z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Wywóz odbywa się zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie przemieszczania odpadów do miejsca unieszkodliwienia, gromadzenia lub recyklingu. Każdy transport wykonywany jest z użyciem homologowanego pojazdu ciężarowego wyposażonego w certyfikowany kontener lub pojemnik dedykowany do przechowywania odpadków o charakterze szkodliwym, toksycznym lub niebezpiecznym.

Specjalistyczny transport odpadów – Bolesławiec i Legnica

GreenTech realizuje specjalistyczny transport odpadów na obszarze Bolesławca oraz Legnicy. Spełniamy wymogi prawne w zakresie usług transportowych określone przez prawo o ruchu drogowym i mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej gospodarce odpadkami przemysłowymi. Nasza rozbudowana flota samochodów dostawczych oraz ciężarowych pozwala nam na przewóz towarów wielkogabarytowych i ponadnormatywnych. Ładunek jest odpowiednio przygotowywany oraz zabezpieczany przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Jesteśmy przedsiębiorstwem obecnym na polskim rynku od 2007 roku i mamy na koncie tysiące specjalistycznych realizacji z zakresu przewozu materiałów określonych przez regulacje prawne jako szkodliwe i niebezpieczne. Umożliwiamy także wynajem specjalnie przygotowanych hakowych kontenerów transportowych, których pojemność wynosi 34 m3. Jeżeli szukasz profesjonalnego wykonawcy usług transportu odpadów na terenie Bolesławca, Legnicy lub okolicznych miejscowości, to skorzystaj z naszej oferty już dziś!

transport odpadów